Miasto Gdańsk

Obszar miastaUlica
StogiAndersena
StogiBajki
StogiBrzechwy
StogiBudowniczych Portu Północnego
StogiCharpantiera Jana
StogiChemików
StogiDickensa
StogiFalck Polonusa
StogiHoża
StogiJastrzębia
StogiKaczeńce
StogiKormoranów
StogiKrucza
StogiKryniczna
StogiKu Ujściu
StogiKujawska
StogiKłosowa
StogiLenartowicza
StogiNad Brzegiem /nr 1A/
StogiNiska
StogiNowotna
StogiPastoriusza
StogiPawia
StogiPoinca
StogiPokładowa
StogiPrzetoczna
StogiDe Plelo
StogiRozłogi
StogiRybna
StogiSienna
StogiSiennicka /nr ciągła od nr 9 do nr 26A/
StogiSkiby
StogiSokola
StogiStara Twierdza
StogiStryjewskiego
StogiSucharskiego
StogiSzpaki
StogiTamka
StogiUgory
StogiWosia Budzisza
StogiWrzosy
StogiWydmy
StogiZakole
StogiZalesie
StogiZawiślańska
StogiZimna
Krakowiec-Górki ZachodnieGórecka
Krakowiec-Górki ZachodnieJodłowa
Krakowiec-Górki ZachodnieKępna
Krakowiec-Górki ZachodnieKutnowska
Krakowiec-Górki ZachodnieŁęczycka
Krakowiec-Górki ZachodnieŁowicka
Krakowiec-Górki ZachodnieMewy
Krakowiec-Górki ZachodnieMrongowiusza
Krakowiec-Górki ZachodnieNad Brzegiem /nr 3 /
Krakowiec-Górki ZachodniePrzełom
Krakowiec-Górki ZachodnieRybińskiego
Krakowiec-Górki ZachodnieSówki
Krakowiec-Górki ZachodnieSteczka
Krakowiec-Górki ZachodnieStogi
Krakowiec-Górki ZachodnieWyciąg
Krakowiec-Górki ZachodnieZawiślańska
Krakowiec-Górki ZachodnieŻaków /nr 1 2/.
Wyspa SobieszewskaAkwenowi
Wyspa SobieszewskaAstrowa
Wyspa SobieszewskaBarwna
Wyspa SobieszewskaBegoniowa
Wyspa SobieszewskaBoguckiego
Wyspa SobieszewskaCzajki
Wyspa SobieszewskaCzyżyków
Wyspa SobieszewskaDulkowa
Wyspa SobieszewskaFalowa
Wyspa SobieszewskaFrezjowa
Wyspa SobieszewskaGwiaździsta
Wyspa SobieszewskaHerberta Zbigniewa
Wyspa SobieszewskaIłowa
Wyspa SobieszewskaJachtowa
Wyspa SobieszewskaJodowa
Wyspa SobieszewskaKanałowa
Wyspa SobieszewskaKempingowa
Wyspa SobieszewskaKlimatyczna
Wyspa SobieszewskaKolonijna
Wyspa SobieszewskaKrańcowa
Wyspa SobieszewskaKrylowa
Wyspa SobieszewskaKsiężycowa
Wyspa SobieszewskaKwiatowa
Wyspa SobieszewskaLazurowa
Wyspa SobieszewskaLewkoniowa
Wyspa SobieszewskaMjr Łupaczko
Wyspa SobieszewskaModrzejewskiej Heleny
Wyspa SobieszewskaNadwiślańska
Wyspa SobieszewskaNarcyzowa
Wyspa SobieszewskaOrnitologów
Wyspa SobieszewskaPiesza
Wyspa SobieszewskaPogodna
Wyspa SobieszewskaPpor. Podhoreckiego
Wyspa SobieszewskaPromienista
Wyspa SobieszewskaPrzegalińska
Wyspa SobieszewskaRadosna
Wyspa SobieszewskaRufowa
Wyspa SobieszewskaSobieszowska
Wyspa SobieszewskaSłowików
Wyspa SobieszewskaTrałowa
Wyspa SobieszewskaTurystyczna
Wyspa SobieszewskaTęczowa
Wyspa SobieszewskaUkryta
Wyspa SobieszewskaUrwista
Wyspa SobieszewskaUzdrowiskowa
Wyspa SobieszewskaWieniecka
Wyspa SobieszewskaWiosłowa
Wyspa SobieszewskaWodna
Wyspa SobieszewskaWęgorzowa
Wyspa SobieszewskaŚwibnieńska
OlszynkaAltanki
OlszynkaBluszczowa
OlszynkaBratki
OlszynkaBłońska
OlszynkaDworkowa
OlszynkaDzwonki
OlszynkaFiołkowa
OlszynkaGoździkowa
OlszynkaGęsia
OlszynkaJaśminowa
OlszynkaJelinki
OlszynkaKacza
OlszynkaKrótka
OlszynkaLetnia
OlszynkaListki
OlszynkaMajowa
OlszynkaMaki
OlszynkaMiedza
OlszynkaMiodowa
OlszynkaModra
OlszynkaNa Szańcach
OlszynkaNiezapominajek
OlszynkaNiwki
OlszynkaOlszyńska
OlszynkaOsiedle
OlszynkaOstróżek
OlszynkaPasieczna
OlszynkaPiwonii
OlszynkaPusta
OlszynkaSierpowa
OlszynkaSłonecznikowa
OlszynkaStokrotki
OlszynkaŁanowa
OlszynkaSzarotki
OlszynkaŚcieżki
OlszynkaTulipanów
OlszynkaWąskotorowa /str. zach./
OlszynkaWilgi
OlszynkaWspólna
OlszynkaWąskotorowa
OlszynkaZagony
OlszynkaZawodzie
OlszynkaZielna
OlszynkaZuchów
OlszynkaŻurawia
OlszynkaŻarnowiecka
OlszynkaŁęgi
RudnikiBenzynowa
RudnikiElbląska /od nr. 66 do końca parz. i od 79 do końca niep./
RudnikiGdańskiego Kolejarza
RudnikiLitewska
RudnikiMiałki Szlak
RudnikiMichałki
RudnikiNaftowa
RudnikiOpłotki
RudnikiOsty
RudnikiPłońska
RudnikiPołęże
RudnikiProsta
RudnikiRzęsna
RudnikiSitowie
RudnikiSztutowska
RudnikiTama Pędzichowska
RudnikiTarcice
RudnikiTarniny
RudnikiZagroble
Śródmieście2021-05-03 00:00:00
ŚródmieścieAksamitna
ŚródmieścieAngielska Grobla
ŚródmieścieAugustyńskiego
ŚródmieścieBastion Św. Elżbiety
ŚródmieścieBednarska
ŚródmieścieBielańska
ŚródmieścieBiskupia
ŚródmieścieBogusławskiego
ŚródmieścieBosmańska
ŚródmieścieBrowarna
ŚródmieścieBrygidki
ŚródmieścieChlebnica
ŚródmieścieChmielna
ŚródmieścieChłodna
ŚródmieścieCzopowa
ŚródmieścieDobra
ŚródmieścieDoki
ŚródmieścieDolna
ŚródmieścieDolna Brama
ŚródmieścieDominikański Plac
ŚródmieścieDylinki
ŚródmieścieDyrekcyjna
ŚródmieścieDziana
ŚródmieścieDziewanowskiego
ŚródmieścieDługa
ŚródmieścieDługa Grobla
ŚródmieścieDługi Targ
ŚródmieścieDługie Ogrody
ŚródmieścieDługie Pobrzeże
ŚródmieścieElbląska /nr 42-64 i nr 53-73/
ŚródmieścieElżbietańska
ŚródmieścieFundacyjna
ŚródmieścieGarbary
ŚródmieścieGarncarska
ŚródmieścieGazownicza
ŚródmieścieGdyńskich Kosynierów
ŚródmieścieGnilna
ŚródmieścieGradowa
ŚródmieścieGrobla I
ŚródmieścieII
ŚródmieścieIII
ŚródmieścieIV
ŚródmieścieGrodza Kamienna
ŚródmieścieGrodzka
ŚródmieścieGrząska
ŚródmieścieGłęboka
ŚródmieścieGórka
ŚródmieścieHeweliusza
ŚródmieścieHucisko
ŚródmieścieIgielnicka
ŚródmieścieJaglana
ŚródmieścieJana z Kolna /od nr. 1 do nr. 30/
ŚródmieścieJaracza
ŚródmieścieJaskółcza
ŚródmieścieJałmużnicza
ŚródmieścieKaletnicza
ŚródmieścieKamienna Grobla
ŚródmieścieKarmelicka
ŚródmieścieKarpia
ŚródmieścieKatarzynki
ŚródmieścieKaznodziejska
ŚródmieścieKieturakisa
ŚródmieścieKlesza
ŚródmieścieKobzdeja
ŚródmieścieKocurki
ŚródmieścieKorzenna
ŚródmieścieKotwiczników
ŚródmieścieKowalska
ŚródmieścieKozia
ŚródmieścieKołodziejska
ŚródmieścieKramarska
ŚródmieścieKrosienka
ŚródmieścieKrosna
ŚródmieścieKrowia
ŚródmieścieKrowoderska
ŚródmieścieKrólikarnia
ŚródmieścieKupiecka
ŚródmieścieKurkowa
ŚródmieścieKurza
ŚródmieścieKuśnierska
ŚródmieścieKładki
ŚródmieścieLastadia
ŚródmieścieLatarniana
ŚródmieścieLawendowa
ŚródmieścieLektykarska
ŚródmieścieLisia Grobla
ŚródmieścieMariacka
ŚródmieścieMenonitów
ŚródmieścieMieszczańska
ŚródmieścieMinogi
ŚródmieścieMniszki
ŚródmieścieMokra
ŚródmieścieMostek
ŚródmieścieMotławska
ŚródmieścieMydlarska
ŚródmieścieMłyńska
ŚródmieścieNa Piaskach
ŚródmieścieNa Stoku
ŚródmieścieNa Stępce
ŚródmieścieNowe Ogrody
ŚródmieścieNowomiejska
ŚródmieścieObrońców Poczty Polskiej
ŚródmieścieOgarna
ŚródmieścieOkopowa
ŚródmieścieOlejarna
ŚródmieścieOsiek
ŚródmieścieOwsiana
ŚródmieścieOłowianka
ŚródmieściePachołów
ŚródmieściePanieńska
ŚródmieściePańska
ŚródmieściePiwna
ŚródmieściePlac Księdza Zator-Przytockiego
ŚródmieściePlac Tadeusza Polaka
ŚródmieściePocztowa
ŚródmieściePod Zrębem
ŚródmieściePodbielańska
ŚródmieściePodgarbary
ŚródmieściePodkramarska
ŚródmieściePodmurze
ŚródmieściePodmłyńska
ŚródmieściePodstyczna
ŚródmieściePodwale Grodzkie
ŚródmieściePodwale Przedmiejskie
ŚródmieściePodwale Staromiejskie
ŚródmieściePodzamcze
ŚródmieściePolna
ŚródmieściePowalna
ŚródmieściePowroźnicza
ŚródmieściePożarnicza
ŚródmieściePończoszników
ŚródmieścieProfesorska
ŚródmieściePrzesmyk
ŚródmieściePrzyokopowa
ŚródmieściePrzędzalnicza
ŚródmieściePszenna
ŚródmieścieRadna
ŚródmieścieRajska
ŚródmieścieReduta Dzik
ŚródmieścieReduta Miejska
ŚródmieścieReduta Miś
ŚródmieścieReduta Wilk
ŚródmieścieReduta Wyskok
ŚródmieścieReduta Żbik
ŚródmieścieRefektarska
ŚródmieścieRobotnicza
ŚródmieścieRogaczewskiego
ŚródmieścieRybackie Pobrzeże
ŚródmieścieRybaki Dolne
ŚródmieścieRybaki Górne
ŚródmieścieRycerska
ŚródmieścieRzeźnicka
ŚródmieścieRóżana
ŚródmieścieSadowa
ŚródmieścieSalwator
ŚródmieścieSempołowskiej
ŚródmieścieSerdyńskiego
ŚródmieścieSienna Grobla
ŚródmieścieSiennicka /nr ciągła od nr 1do nr 5 i od 30 do końca/
ŚródmieścieSieroca
ŚródmieścieSkwer Czesława Niemena
ŚródmieścieSkwer im. Harcerzy Pol. w byłym Wolnym M.
ŚródmieścieSolidarności Pl.
ŚródmieścieSpadzista
ŚródmieścieSpichrzowa
ŚródmieścieStajenna
ŚródmieścieStara Stocznia
ŚródmieścieStare Domki
ŚródmieścieStary Dwór
ŚródmieścieStolarska
ŚródmieścieStraganiarska
ŚródmieścieStrzelecka
ŚródmieścieStągiewka
ŚródmieścieStępkarska
ŚródmieścieSukiennicza
ŚródmieścieSzafarnia
ŚródmieścieSzczygla
ŚródmieścieSzeroka
ŚródmieścieSzewska
ŚródmieścieSzklary
ŚródmieścieSzopy
ŚródmieścieSzpitalna
ŚródmieścieSzuwary
ŚródmieścieSłodowników
ŚródmieścieSłomiana
ŚródmieścieTandeta
ŚródmieścieTarg Drzewny
ŚródmieścieTarg Rakowy
ŚródmieścieTarg Rybny
ŚródmieścieTarg Sienny
ŚródmieścieTarg Węglowy
ŚródmieścieTartaczna
ŚródmieścieTeatralna
ŚródmieścieTkacka
ŚródmieścieTobiasza
ŚródmieścieTokarska
ŚródmieścieToruńska
ŚródmieścieU Furty
ŚródmieścieUstronie
ŚródmieścieUłańska
ŚródmieścieWapiennicza
ŚródmieścieWartka
ŚródmieścieWarzywnicza
ŚródmieścieWałowa
ŚródmieścieWałowy Plac
ŚródmieścieWały Jagiellońskie
ŚródmieścieWały Piastowskie
ŚródmieścieWełniarska
ŚródmieścieWęzeł Unii Europejskiej
ŚródmieścieWielkie Młyny
ŚródmieścieWierzbowa
ŚródmieścieWiesława
ŚródmieścieWiosny Ludów
ŚródmieścieWięcierze
ŚródmieścieWodopój
ŚródmieścieWróbla
ŚródmieścieWspornikowa
ŚródmieścieWygon
ŚródmieścieWęglarska
ŚródmieścieZa Murami
ŚródmieścieNabłotna
ŚródmieścieZamkowa
ŚródmieścieZaroślak
ŚródmieścieZaułek Św. Bartłomieja
ŚródmieścieZaułek Zachariasza Zappio
ŚródmieścieZawodników
ŚródmieścieZawrotna
ŚródmieścieZbytki
ŚródmieścieZielona
ŚródmieścieZłotników
ŚródmieścieŚluza
ŚródmieścieŚw. Barbary
ŚródmieścieŚw. Ducha
ŚródmieścieŚw. Piotra
ŚródmieścieŚw. Trójcy
ŚródmieścieŚwiętojańska
ŚródmieścieŁagiewniki
ŚródmieścieŁawnicza
ŚródmieścieŁąkowa
ŚródmieścieŻabi Kruk
ŚródmieścieŻytnia
SuchaninoBacewicz
SuchaninoBacha
SuchaninoBeethovena
SuchaninoCygańska Góra
SuchaninoCzajkowskiego
SuchaninoKamieńskiego
SuchaninoKurpińskiego
SuchaninoLiszta
SuchaninoMałcużyńskiego
SuchaninoMozarta
SuchaninoNoskowskiego
SuchaninoOtwarta
SuchaninoPaderewskiego
SuchaninoPaganiniego
SuchaninoPowstańców Warszawskich /nr 49, 51, 53, 66, 68, 70/
SuchaninoSchuberta
SuchaninoSchumana
SuchaninoTaborowa
SuchaninoTylewskiego
SuchaninoWagnera
Wzgórze MickiewiczaAsesora
Wzgórze MickiewiczaBartka
Wzgórze MickiewiczaDobrzyńskich
Wzgórze MickiewiczaDomeyki
Wzgórze MickiewiczaFilaretów
Wzgórze MickiewiczaFilomatów
Wzgórze MickiewiczaGerwazego
Wzgórze MickiewiczaHoreszków
Wzgórze MickiewiczaJacka Soplicy
Wzgórze MickiewiczaJankiela
Wzgórze MickiewiczaKsiędza Robaka
Wzgórze MickiewiczaMacieja
Wzgórze MickiewiczaMaryli
Wzgórze MickiewiczaNowogródzka
Wzgórze MickiewiczaPana Tadeusza
Wzgórze MickiewiczaPodkomorzego
Wzgórze MickiewiczaProtazego
Wzgórze MickiewiczaRejenta
Wzgórze MickiewiczaRusałki
Wzgórze MickiewiczaStolnika
Wzgórze MickiewiczaTelimeny
Wzgórze MickiewiczaWojskiego
Wzgórze MickiewiczaZosi
Wzgórze MickiewiczaŚwitezianki
Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe2021-11-11 00:00:00
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBaśniowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe3 Brygady Szczerbca
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieI Brygady
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieAmetystowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieAnny Jagiellonki
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieAntczaka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieArmii Krajowej
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieAugustowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBartnicza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBergiela Konstantego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBarzychowskiej
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBiałostocka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBiałowieska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBiegańskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBiernackiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBieszczadzka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBitwy Pod Lenino
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBorkowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBorowskiego Michała
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBorsucza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBruskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBorowicza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBrylantowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBrzoskwiniowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieBuczka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCebertowicza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCedrowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieChałubińskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCiechanowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCienista / nr 21- końca NP 10-30 P /
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCieszyńskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCisowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCyprysowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCzereśniowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCzermińskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCzęstochowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieCzirenberga
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDamroki
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDarzlubska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDąbrówki
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDokerów
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDominika
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDragana
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDrużyn Strzeleckich
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDulin A Aleksandra
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDywizji Wołyńskiej
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieDziałyńskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieElfów
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieEmilii Hojne
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieFieldorfa Augusta Emila
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieFlisykowskiego Alfonsa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGabrysiak Aleksandry
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGarczyńska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGorzowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGoszyńska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGórnowicza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGrabowskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGronostajowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieGuderskiego Konrada
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieHausbrandta Stefana Prof.
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieHebanowskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieHirszfelda
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieHokejowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieHuenefelda Andrzeja
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJabłoniowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJabłońskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJarzębinowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJasieńska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJaworowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJaworzmiaków
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJeleniogórska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieJeziorowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKadmowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKaliska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKampinoska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKarkonoska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKartuska /246-434C P /253-395NP/
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKielecka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKłoczkowskiego Wacława
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKnyszyńska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKolarska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKolorowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKopeckiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKryształowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKoszalińska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKraśnięta
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKrzemowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKrólowej Bony
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKrólowej Jadwigi
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKurierów AK
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieKuszników
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLegendy
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLeskiego Kazimierza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLeszczynowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLiliowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLimbowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLipowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLipowicza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLotników Polskich
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLubelska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLubowidzka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieLubuska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁabędzia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁańcucka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁosia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁowców
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁódzka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁucznicza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŁużycka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMadalińskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMagnoliowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMarii Ludwiki
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMarzeń
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMatecznikowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMichonia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMilskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMiłosna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMuzyka Feliksa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieMyśliwska /od nr 5 do nr 19a i od nr 10 do nr 18/
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieNarciarska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieNieborowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieNiepołomicka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieNowosądecka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOdrzańska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOfiar Grudnia’ 70
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOkulickiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOlchowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOlimpijska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOliwkowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOrląt Lwowskich
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOrzechowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOstrołęcka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieOstrzycka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePagórkowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePastelowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePienińska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePiłkarska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePiotrkowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePlatynowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePłocka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePohulanka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePomyślna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePorębskiego Kazimierza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePostęp Kolonia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePotęgowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePolnicy
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzebiśniegowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzemian
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzemyska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzyjazna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzyszłość Kolonia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzytulna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePrzywidzka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudniePtasia /nr 30
Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe30a/
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRadomska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieReformacka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRekowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRemusa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRogalińska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRosiczki
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRozdrażewskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRumla Zygmunta
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRycerza Blizbora
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRydygiera
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRysia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieRzączyńskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSasankowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSerdeczna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSikorskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSłoneczna Dolina
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSrebrna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStarogardzka od nr 22 do końca
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStężyca
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStoczniowców /cała/
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStolema
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStraszyńska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStrzelców Karpackich
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieStudentów Kolonia
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSuchanka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSympatyczna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzczęśliwa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzczytników
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzermiercza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzmaragdowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzocińskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzymbarska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieSzynszylowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŚwiechockiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŚwiętego Huberta
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŚwiętokrzyska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŚwirskiego Jerzego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieTaneczna
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieTarnowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieTenisowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieTilgnera Damazego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieTopazowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieTurzycowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieUjeścisko
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieUnruga Józefa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieUranowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWarszawska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWawelska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWąsika
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWielkopolska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWiewiórcza
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWieżycka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWięckowskiego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWilanowska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWiśniowa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWitosa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWłóczników
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWorcella
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieWronki Andrzeja bpa
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZakoniczyńska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZamiejska /od nr 32 do nr 50 parz./
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZamojska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZielonogórska
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZielony Stok
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZłota
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZwierkowskiego Jerzego
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieZwierzyniecka
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŹródlana
Chełm z dzielnicą Gdańsk PołudnieŻołędziowa
SiedlceBema
SiedlceBrukowa
SiedlceBystrzycka
SiedlceBądkowskiego
SiedlceCiasna
SiedlceDrwęcka
SiedlceGierymskiego
SiedlceGoszczyńskiego
SiedlceGrota-Roweckiego Stefana
SiedlceJasna
SiedlceKartuska /od nr 4-244 parz. i od nr 7-251nieparz./
SiedlceKolonia Wyżyny
SiedlceKolonia Zręby
SiedlceKościelna
SiedlceKłopot
SiedlceLegnicka
SiedlceŁostowicka
SiedlceMalczewskiego /od nr 2-36 i od nr 101-150/
SiedlceNa Zboczu
SiedlceNad Jarem
SiedlceNarewska
SiedlceNidzicka
SiedlceNotecka
SiedlceNowolipie
SiedlceOgińskiego
SiedlceOjcowska
SiedlcePankiewicza
SiedlcePaska
SiedlcePobiedzisko
SiedlcePopradzka
SiedlcePowstańców Warszawskich / 3-41 nieparz. i 1/2 /
SiedlceSanocka
SiedlceSkarpowa
SiedlceSkrajna
SiedlceSowińskiego
SiedlceSołecka
SiedlceStarodworska
SiedlceStruga
SiedlceSzara
SiedlceTarasy
SiedlceWesoła
SiedlceWieniawskiego
SiedlceWinnicka
SiedlceWyczółkowskiego
SiedlceZagrodowa
SiedlceZagórna
SiedlceZakopiańska
SiedlceZakosy
AniołkiAl. Zwycięstwa /od 1 do 15 i od 33 do 45 46 50 i 59/
AniołkiChodowieckiego Daniela
AniołkiDantyszka Jana
AniołkiDąbrowskiego Henryka
AniołkiDębinki
AniołkiDębowa
AniołkiDr Michalaka Plac
AniołkiDziekuć-Maleja Łukasza
AniołkiFareinheita
AniołkiGen. Józefa Hallera /1-15 niep./
AniołkiGiełguda Antoniego
AniołkiHoene-Wrońskiego Józefa
AniołkiKolejowa
AniołkiKolonia Jordana
AniołkiKolonia Ochota
AniołkiKolonia Praca
AniołkiKolonia Przybyszewskiego
AniołkiKopernika Mikołaja
AniołkiKozietulskiego Jana
AniołkiMarszałka F. Focha
AniołkiOrzeszkowej Elizy
AniołkiPłowce
AniołkiPoniatowskiego Józefa
AniołkiPowstanców Warszawskich /od 12-46 parz./
AniołkiSkłodowskiej-Curie Marii
AniołkiSmoluchowskiego Mariana
AniołkiŚniadeckich Braci
AniołkiŚwidnicka
AniołkiTowarowa
AniołkiTraugutta Ro /nr P 1-29 nr niep. i od 2-14 parz./
AniołkiTrubadurów
AniołkiTuwima Juliana
AniołkiWrocławska
AniołkiWronia
AniołkiZebrań Ludowych Plac
AniołkiŻołnierska
Orunia - Św Wojciech - LipceAroniowa
Orunia - Św Wojciech - LipceBatalionów Chłopskich
Orunia - Św Wojciech - LipceBoczna
Orunia - Św Wojciech - LipceBrzegi
Orunia - Św Wojciech - LipceCienista /nr 2-10A i nr 1-19/
Orunia - Św Wojciech - LipceCmentarna
Orunia - Św Wojciech - LipceDaleka
Orunia - Św Wojciech - LipceDiamentowa
Orunia - Św Wojciech - LipceDworcowa
Orunia - Św Wojciech - LipceFigowa
Orunia - Św Wojciech - LipceGłogowa
Orunia - Św Wojciech - LipceGościnna
Orunia - Św Wojciech - LipceGrabowa
Orunia - Św Wojciech - LipceGranitowa
Orunia - Św Wojciech - LipceGronowa
Orunia - Św Wojciech - LipceGłucha
Orunia - Św Wojciech - LipceInspektorska
Orunia - Św Wojciech - LipceTrakt Św. Wojciecha
Orunia - Św Wojciech - LipceJagodowa
Orunia - Św Wojciech - LipceJunacka
Orunia - Św Wojciech - LipceKolonia Anielinki
Orunia - Św Wojciech - LipceKolonia Mysia
Orunia - Św Wojciech - LipceKolonia Orka
Orunia - Św Wojciech - LipceKolonia Rola
Orunia - Św Wojciech - LipceKolonia Zaranie
Orunia - Św Wojciech - LipceKoralowa
Orunia - Św Wojciech - LipceKrokusowa
Orunia - Św Wojciech - LipceKątowa
Orunia - Św Wojciech - LipceLipce
Orunia - Św Wojciech - LipceMadalińskiego /nr 1 i 1a/
Orunia - Św Wojciech - LipceMałomiejska
Orunia - Św Wojciech - LipceMostowa
Orunia - Św Wojciech - LipceNad Starą Radunią
Orunia - Św Wojciech - LipceNakielska
Orunia - Św Wojciech - LipceNiegowo
Orunia - Św Wojciech - LipceNiegowska
Orunia - Św Wojciech - LipceNowiny
Orunia - Św Wojciech - LipceOruński Plac
Orunia - Św Wojciech - LipcePerłowa
Orunia - Św Wojciech - LipcePiaskowa
Orunia - Św Wojciech - LipcePo Schodkach
Orunia - Św Wojciech - LipcePodmiejska
Orunia - Św Wojciech - LipcePoleska
Orunia - Św Wojciech - LipcePrzy Torze
Orunia - Św Wojciech - LipcePrzybrzeżna
Orunia - Św Wojciech - LipcePrzyjemna
Orunia - Św Wojciech - LipcePtasia /nr 1-29 nieparz. i nr 2-22a parzyste/
Orunia - Św Wojciech - LipceRadunicka
Orunia - Św Wojciech - LipceRaduńska
Orunia - Św Wojciech - LipceRamułta
Orunia - Św Wojciech - LipceRejtana
Orunia - Św Wojciech - LipceRubinowa
Orunia - Św Wojciech - LipceRzeczna
Orunia - Św Wojciech - LipceRówna
Orunia - Św Wojciech - LipceSandomierska
Orunia - Św Wojciech - LipceSerbska
Orunia - Św Wojciech - LipceSmoleńska
Orunia - Św Wojciech - LipceSmolna
Orunia - Św Wojciech - LipceSmętna
Orunia - Św Wojciech - LipceStarogardzka
Orunia - Św Wojciech - LipceStroma
Orunia - Św Wojciech - LipceSzafirowa
Orunia - Św Wojciech - LipceSzkocka
Orunia - Św Wojciech - LipceTomczaka Ryszarda
Orunia - Św Wojciech - LipceTurkusowa
Orunia - Św Wojciech - LipceUbocze
Orunia - Św Wojciech - LipceUkośna
Orunia - Św Wojciech - LipceUrocza
Orunia - Św Wojciech - LipceWołyńska
Orunia - Św Wojciech - LipceWschodnia
Orunia - Św Wojciech - LipceWąwóz
Orunia - Św Wojciech - LipceZamiejska /nr 1-28/
Orunia - Św Wojciech - LipceZawiejska
Orunia - Św Wojciech - LipceZwiązkowa
Orunia - Św Wojciech - LipceZawilcowi
Orunia - Św Wojciech - LipceŻabia
Orunia - Św Wojciech - LipceŻuławska

Miasto Pruszcz Gdański

Ulica
al. Waląga
al. ks. Waląga
Armii Krajowej
Asnyka
Batalionów Chłopskich
Bema
Beniowskiego
Bogusławskiego
Bolesława Chrobrego
Bolesława Krzywoustego
Cechowa
Chełmońskiego
Chopina
Cicha
Cyprysowa
Czarnieckiego
Czołgistów
Dąbka
Dąbrowskiego
Dmowskiego
Dobrowolskiego
Domejki
Drzymały
Dworcowa
ul.Dywizjonu 303
Emilii Plater
Fantazego
Fieldorfa
Frycza Modrzewskiego
Gałczyńskiego
Gdańska
Gdyńska
Głowackiego
Gnieźnieńska
Grunwaldzka
Handlowa
Heweliusza
Horsztyńskiego
Jana z Kolna
Jaśminowa
Józefa Poniatowskiego
Kasprowicza
Kazimierza Wielkiego
Kilińskiego
Kochanowskiego
Komunalna
Konarskiego
Konopnickiej
Kopernika
Korzeniowskiego
Kossaka
Kowalska
Kołłątaja
Kościuszki
Krahelskiej
Krótka
Kupiecka
Kusocińskiego
Kwiatowa
Lotnicza
Lotników Polskich
Łukasiewicza
Matejki
Mickiewicza
Milenijna
Międzyrzeckiego
Miłosza
Młodzieżowa
Moniuszki
Nad Radunią
Niemcewicza
Niepodległości
Norwida
Nowowiejskiego
Obrońców Poczty Polskiej
Obrońców Pokoju
Obrońców Westerplatte
Obrońców Wybrzeża
Ogrodowa
Okrzei
Orląt Lwowskich
Orzeszkowej
Paderewskiego
Piastowska
Piotra Skargi
pl. Wolności
pl. Wyzwolenia
Podkomorzego
Podmiejska
Pogodna
Polskich Kolejarzy
Powstańców Warszawy
Przemysłowa
Przy Torze
Pułaskiego
Pułkowa
Raciborskiego
Radosna
Reja
Reymonta
Rogozińskiego
Różana
Rzemieślnicza
Rzewuskiego
Sienkiewicza
Sikorskiego
Skalskiego
Skarpowa
Słoneczna
Słowackiego
Soplicy
Spacerowa
Sportowa
Staffa
Staszica
Stefana Batorego
Strzeleckiego
Sucharskiego
Sybiraków
Szarych Szeregów
św. Wojciecha
Tczewska
Towarowa
Tysiąclecia
Wczasowa
Widokowa
Wita Stwosza
Witosa
Wiśniewskiego
Władysława Jagiełły
Wojska Polskiego
Wróblewskiego
Wybickiego
Wyczółkowskiego
Wysockiego
Wyspiańskiego
Zapolskiej
Zastawna
Zwycięstwa
Żeromskiego
Żuławska
Żwirki i Wigury
"Grota" Roweckiego
1 maja
10 lutego
11 listopada
24 marca
3 maja

Cedry Wielkie

Błotnik, Błotni,k Drugi, Błotnik, Pierwszy, Cedry Małe, Cedry Małe-Kolonia, Cedry Wielkie, Długie Pole, Giemlice, Kiezmark, Koszwały, Leszkowy, Miłocin, Miłocin Serowo, Stanisławowo, Szerzawa, Trutnowy, Trutnowy Drugie, Trutnowy Pierwsze, Trutnowy Trzecie, Trzcinisko Wocławy.

Kolbudy

Babidół, Bąkowo, Bąkowo, Bielkowo, Bielkówko, Buszkowy Dolne, Buszkowy Górne, Czapielsk, Czapielsk Mały, Dolinka, Jankowo Gdańskie, Kolbudy, Kowale, Lisewiec, Lublewo Gdańskie Łapino, Miechucińskie Chrósty, Nowiny, Ostróżki, Otomin, Podlesie, Pręgowo Dolne, Pręgowo Górne, Pręgówko, Sąsieczno, Wypychy, Zagrodno, Żmijewo.

Pruszcz Gdański

Arciszewo, Będzieszyn, Borkowo, Borzęcin, Bystra, Cieplewo, Dziewięć Włók, Goszyn, Jagatowo, Juszkowo, Krępiec, Lędowo, Łęgowo, Malentyn, Mokry Dwór, Przejazdowo, Radunica, Rekcin, Rokitnica, Roszkowo, Rotmanka, Rusocin, Straszyn, Świńcz, Weselno, Wiślina,Wiślinka ,Wiślinka, Wojanowo, Żukczyn, Żuława, Żuławka.

Przywidz

Bliziny, Borowina, Borzyszewo, Czarna Huta, Częstocin, Gromadzin, Huta Dolna, Huta Górna, Jodłowno, Kierzkowo, Klonowo Dolne, Klonowo Górne, Kozia Góra Krymki, Krynka, Łąki, Majdany, Marszewo, Marszewska Góra, Marszewska Kolonia, Michalin, Miłowo, Nowa Wieś Przywidzka, Olszanka, Piekło Dolne, Piekło Górne, Pomlewo, Przywidz, Pustkowo, Roztoka, Rudzina, Stara Huta ,Stoszewo, Sucha Huta, Szklana Góra, Trzepowo, Wiśnica, Występa, Zalesie Przywidzkie, Ząbrsko Dolne, Ząbrsko Górne.

Pszczółki

Kleszczewko, Kolnik, Ostrowite, Pszczółki, Rębielcz, Różyny, Skowarcz, Ulkowy, Żelisław, Żelisławki.

Suchy Dąb

Grabiny-Zameczek, Grabiny-Zameczek, Koźliny, Krzywe Koło, Krzywe Koło Osice, Ostrowite, Steblewo, Suchy Dąb, Wróblewo.

Trąbki Wielkie

Błotnia, Cząstkowo, Czerniec, Czerniewo, Domachowo, Drzewina, Elganowo, Glinna Góra, Gołębiewko, Gołębiewo Średnie, Gołębiewo Wielkie, Graniczna Wieś, Kaczki, Kleszczewo, Klępiny, Kłodawa, Kłodnia, Kobierzyn, Kobierzyn-Cegielnia, Lesk, Lisiki, Łaguszewo, Mierzeszyn, Pawłowo, Postołowo, Pruska, Karczma, Rościszewko, Rościszewo, Sobowidz, Trąbki Małe, Trąbki Wielkie, Warc Wojanowo-Leśniczówk, Wymysłow, Zaskoczyn, Zielenina, Zła Wieś.